Przedszkole Morena arrow Aktualności  
 
Aktualności

 

Zapraszamy na zajęcia adaptacyjne przygotowujące dziecko do przedszkola.

Drodzy Rodzice

Cieszymy się, że Państwa dziecko zostało przyjęte do naszego przedszkola. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużym przeżyciem dla dziecka, i dla rodziców jest rozpoczęcie edukacji przedszkolnej.
 My nauczyciele przedszkola zrobimy wszystko, aby było to przeżycie miłe i jak najmniej stresujące. Za chwilę rozpoczniemy wspólny rok współpracy z Wami i Waszymi pociechami. Czeka nas bardzo odpowiedzialna praca.

 Rodzice jako osoby najsilniej związane z dzieckiem powinny dać dziecku możliwość stopniowego wejścia w nowa społeczność. Warto skorzystać z wizyty z maluchem z nowym miejscu jakim jest nasze przedszkole. Zapraszamy więc Państwa z dziećmi na dni otwarte, które organizujemy
 w dniach : 27 i 28 sierpnia w godzinach 930-1130

Dziecko obejrzy sale i znajdujące się w niej zabawki, zapozna się z paniami i sprawdzi, jak przyjemnie jest bawić się z kolegami. Wasza pierwsza wizyta ma za zadanie nie tylko zapoznać dziecko z przedszkolem, ale uspokoić Ciebie Rodzicu. Gdy zobaczysz jak Twoja pociecha bawi się z innymi i porozmawiasz z paniami, na pewno pozbędziesz się wielu obaw. Twoje opanowanie pewność i spokój udzielą się dziecku. Nowemu przedszkolakowi będzie łatwiej w nowym otoczeniu przedszkolnym w pierwszych dniach września.

(Prosimy o zabranie ze sobą w tych dniach obuwia na zmianę dla dzieci  !!!)